ПАМ’ЯТЬ НЕ СТЕРТИ

У столиці відкрили пам’ятник полеглим у російсько-українській війні

 

Сьогодні, 3 жовтня, у переддень Дня Захисника у столичному парку Нивки, урочисто відкрили монумент жителям Шевченківського району, котрі загинули під час військових дій на Донбасі за останні 5 років війни з російськими окупантами. 

Ініціатор встановлення монументу керівник бригад медичної евакуації Олександр Гагаєв говорить, що цим пам’ятником закладена надія на те, що жертовність громадян ніколи не буде забута жителями Шевченківського району та й взагалі столиці. 

З особливою місією до парку Нивки прибув перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник. Капелан освятив монумент, а також передав вітання від усіх капеланів України присутнім на дійстві ветеранам АТО Шевченківського району, котрі також прийшли вшанувати пам’ять своїх полеглих побратимів.

З жалобним словом до громади також звернувся голова Шевченківської районної державної адміністрації Олег Гаряга. Очільник району зауважив, що кожен символ пам’яті, який спонукає нас поважати жертовність українських військовослужбовців, повинен мати належне місце в системі національних цінностей.

Учасники дійства висадили символічну алею з дерев, які є доповненням до пам’ятного монументу на честь полеглих жителів Шевченківського району Києві.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».