ПАМ'ЯТЬ ЇХ З РОДУ В РІД

По всій Україні в День пам’яті захисників вшанували загиблих воїнів 

 

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Сьогодні по всій Україні лунала молитва за душі загиблих військовослужбовців. У серпні 2014 року українські війська і добровольчі батальйони, що брали участь у наступі в районі Іловайська, попали в оточення, при виході з якого зазнали найбільші втрати за всю історію незалежності України.

На Хмельниччині митрополит Антоній (Махота) разом з капеланами, духовенством та родичами полеглих вшанував пам’ять загиблих захисників України.

 

На Волині капелани та учасники бойових дій АТО, що проходять лікування у шпиталі ветеранів, помолились за упокій полеглих українських героїв. 

 

 

На Донеччині у місті Костянтинівка після Божественної Літургії капелан Костянтин Кузнєцов біля пам'ятника загиблим Героям України відслужив панахиду за загиблими захисниками нашої Батьківщини.

 

 

28 серпня, в місті Підгородному, капелан Дмитро Поворотний разом із небайдужими та родичами полеглих вшанував пам'ять загиблих земляків. За 6 років війни загинуло дев'ять краян: Довгаль Анатолій, Драган Олексій, Конопльов Олександр, Корнієнко Євген, Кравченко Юрій, Рубан Максим, Савчук Андрій, Селін Іван, Філіповський Вадим.

 

 

У Черкасах капелани та духовенство молитовно вшанували полеглих героїв, які віддали життя за нашу Батьківщину. Також військові капелани поклали квіти перед стелою із фото загиблих воїнів.

 

 

У Вінниці військова частини 3008 НГУ разом з капеланом Михайлом вшанувала своїх побратимів та усіх захисників України, які віддали свої життя за мир та незалежність держави. Віддати шану загиблим друзям прийшли і бойові побратими - ті, кому вдалося пройти крізь пекло і лишитися живими. Військовий священик очолив панахиду за загиблими героями. Присутні поклали квіти до пам’ятного меморіалу. 

 

 

На Черкащині у місті Сміла священики Православної Церкви України відслужили літію за героїв, котрі віддали життя своє за рідну землю. Капелан Михайло Шевчук каже “що вони як лицарі пішли на небо”.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу