ПАМ'ЯТЬ ЇХ З РОДУ В РІД

Митрополит Іоан разом з капеланами вшанував загиблих військових АТО й ООС

 

 

14 квітня в Україні розпочалася антитерористична операція. Цього дня в Черкасах відбулися пам’ятні заходи, присвячені вшануванню загиблих військовослужбовців АТО й ООС.  

Урочистою ходою центральними вулицями міста пройшлися капелани Православної церкви України на чолі з Головю Синодального управління військового духовенства митрополитом Іоаном (Яременком).

До маршу приєдналися сотні жителів Черкас. Серед них – рідні загиблих воїнів, учасники бойових дій (ветерани добровольчих батальйонів і Збройних сил України), прикордонники, представники міської влади, патріотичних формувань та волонтерських організацій, студенти.

Учасники ходи на чолі колони тримали в руках портрети з іменами й прізвищами всіх загиблих із нашого міста бійців. За офіційними даними, додому зі сходу не повернулися 28 захисників, ще 160 воїнів – отримали інвалідність.

На площі Слави колона зупинилися, аби покласти квіти до стели зі світлинами загиблих військових.  Ігор Зайчук, який служив у полку «Азов», назвав прізвища всіх загиблих у боях за територіальну цілісність України черкащан.

– Тисячі черкащан віддавали останнє заради того, щоб фронт переміг і щоб ми знову відвоювали свою землю, – сказав він.


Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан відслужив панахиду за загиблими Героями, захисниками незалежності й борцями за територіальну цілісність України від російської військової агресії.

– Завдяки їхньому подвигу, який надихає всіх нас, – ми обов’язково переможемо цього ворога, – підкреслив головний капелан України.

Насамкінець до експозиції обласного краєзнавчого музею передали прапор із шахти Бутівка.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО