П'ЯТИДЕСЯТНИЦЯ

Капелани СУВД разом із військовослужбовцями молились у день Святої Трійці

 

Сьогодні православна церква святкує День Святої Трійці. 
Цей день вважається днем народження Церкви коли Святий Дух у вигляді полум'яних язиків зійшовши на апостолів дав здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

"Цими днями відбулося народження і ще декількох спільнот, які об'єднані виконанням поставлених перед ними завдань по захисту кордонів нашої Вітчизни та одностроями" - каже військовий священик прикордонників Геннадій Рохманійко. Нещодавно прикордонники приступили до виконання поставлених завдань з охорони кордонів.

Капелан Геннадій часто їздить вздовж лінії кордону із духовною місією і одним із таких візитів стало святкування Трійці разом із прикордонниками.

"Шикування, спільний молебень, рясне окроплення святою водою, змістовна бесіда про богословське значення П'ятидесятниці, невимушене подальше спілкування і на останок, майстер-клас по плетенню браслетів з паракорду..." - каже капелан Геннадій.

Молились і у Столичному храмі Архістратига Михаїла разом із капеланом Андрієм Гулем та військовослужбовцями Окремого президентського полку.

Капелан Михайло Базилько очолив молитву для подільських прикордонників, а капелан Максим Чебан для бійців "Холодного Яру" (93-ї ОМБр).

Нехай благодать Святого Духа буде з усіма вами. Амінь.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»