Авто для військових

У двадцять шосту річницю з дня створення Збройних Сил України Президент України Петро Порошенко відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки (м. Яворів), де передав військовослужбовцям сертифікати на нові медико-санітарні автомобілі “Хаммер”.

За словами Президента, невипадково, що передача медичних військових автомобілів «Хаммер», які рятуватимуть життя і здоров’я українським воїнам, відбувається саме в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині.

Привітати військовослужбовців та працівників ЗСУ з професійним днем до Яворівського полігону окрім Президента України завітали: Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Марі Йованович, Міністр оборони України Степан Полторак, Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко та інші високоповажні гості.

Привітати військовослужбовців з професійним святом на Яворівський полігон завітав Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко) у супроводі Першого заступника Голови СУВД прот. Тараса Мельника, старшого військового священика Яворівського полігону прот. Назарія Дадака та військових священиків о. Андрія Феденьківа та о. Святослава Юрківа.

Після завершення офіційних привітань Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) та військові священики Київського Патріархату здійснили освячення медико-санітарних автомобілів “Хаммер” та благословили військовослужбовців, в тому числі водіїв освячених автомобілів.

На сам кінець військові водії отримали з рук митрополита Іоана освячені іконки для того, щоб можна було їх розмістити в нових медико-санітарних автомобілях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».