ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Голова СУВД привітав богунівців з випуском

 

30 травня для вихованців Київського військового ліцею ім. Івана Богуна пролунав останній дзвоник. На плацу ліцею відбулося урочисте шикування. Близько трьох сотень юнаків сьогодні востаннє відбивали кроком, прославляючи військову школу.

Начальник ліцею імені Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук говорить, що з кожним роком кількість бажаючих навчатися військової справи більшає і це пов’язане зі зростанням авторитету військовослужбовців у державі.

- Ми випускаємо у доросле життя 297 своїх вихованців. Це набагато більше, ніж у минулому та позаминулому роках, і найкращий результат за всі роки незалежності України. Але для нас важлива не тільки кількість наших випускників, а і якість їх підготовки. Вже зовсім скоро  переважна їх більшість увіллється у дружні колективи курсантів військових вишів, що і є пріоритетною метою нашого навчального закладу. З року в рік зростає кількість випускників, які свідомо прийняли рішення стати офіцерами Збройних сил України, сягнувши більше 70 % за минулий рік. І це також найвищий показник за роки незалежності. Наразі наші випускники навчаються у престижних військових академіях та інститутах Міністерства оборони України у Львові, Одесі, Харкові, Житомирі, Києві. Ми пишаємося тим, що ліцей отримує найкращі схвальні відгуки від командування вишів за якісну інтелектуальну та фізичну підготовку вихованців, - говорить генерал-майор Ігор Гордійчук.

Привітав юних богунівців зі святом Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). Митрополит Іоан побажав випускникам військової школи твердо стояти на дорозі правди. 

- Навчаючись тут, дорогі ліцеїсти, ви вже починаєте будувати будинок свого життя. Ми віримо, що ви збудуєте будинок свого життя на твердому камені. Тому завжди майте Бога своїм помічником і вірте у Його провидіння над собою, - сказав Голова СУВД. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.