ОСТАННІЙ ДЗВІНОК

За добре майбутнє дітей молилися різними мовами

 

31 травня у Краковецькому навчально-реабілітаційному центрі пролунав "Останній дзвоник". Привітати дітей з настанням літніх канікул та провести випускників у доросле самостійне життя приїхали американські, литовські, польські, українські військові, волонтери, батьки та педагоги.

Капелани Святослав Юрків та Адам Муда благословили випускників та усіх діток на щасливі канікули та гарний життєвий шлях. Для того щоб діти згадували частіше про Бога військові священики подарували випускникам хрестики.

Директор центру Наталія Франків подякувала за успішно завершений навчальний рік, за чемність та старанність діток, співпрацю батьків, допомогу і піклування про дітей волонтерів та військових.

Також були вручені листи "Подяки" доброчинцям і військовим за допомогу та турботу про дітей з особливими освітніми потребами Краковецького НРЦ. На завершення свята американські, литовські, польські та українські військові пригощали дітей смачними піцами, литовським пирогом, фруктами, шоколадом та подарували подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»