Осінній призов

До лав Збройних Сил України держава призвала новобранців

 

Призов на строкову службу в Україні триватиме з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року. Президент Петро Порошенко подовжив його на місяць з метою якісного відбору та у зв'язку зі збільшенням кількості призовників для комплектування військ Нацгвардії та Держприкордонслужби.

На Донеччині в Покровсько–Ясинуватському об’єднаному міському військовому комісаріаті 8 жовтня відбувся урочистий захід з нагоди відправлення молодого поповнення до лав збройних сил України.

На урочистий захід з нагоди відправлення молодого поповнення до лав Збройних Сил України за доброю традицією були запрошені призовники, батьки юнаків, представники органів самоврядування, духовенства та військового комісаріату.

Військовий комісаріат та представники місцевих органів самоврядування привітали хлопців, побажали гідно нести службу та не забувати про рідних та близьких. Органи міської влади підготували кожному призовнику подарунки. Патріотичні вірші про молодих захисників, зачитала Ольга Момот – представник громадської організації та мама двох військовослужбовців. Військовий священик Павло благословив призовників та окропив їх освяченою водою.

На Рівненщині також проводжали призовників. Напутнє слово про військовий обов’язок, захист свого району сказав Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Михайло Гнатів, а старший капелан Рівненської єпархії протоієрей Тарас Климович провів молебень та окропив святою водою військовозобов’язаних.

Також з метою набуття бойових умінь було проведені тренування зі штатною стрілецькою зброєю. На навчальних місцях організовано виконання нормативів з розбирання та збирання стрілецької зброї.
По закінченню заходу учасники, які показали найкращі результати, були нагороджені та відзначені нагородами.

В Одесі 9 жовтня привітати призовників прийшли рідні та близькі, керівництво Одеської обласної ради, військового командування та голова регіонального управління військового духовенства "Південь", настоятель Свято-Троїцького гарнізонного храму м. Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб. Хлопців проводжали українськими танцями та словами підтримки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .