ОФІЦІЙНО ДОБРОВОЛЬЦІ

Перші 10 військових священиків на Волині отримали статус капеланів-добровольців

 

Комісія з визнання статусу бійців-добровольців АТО/ООС при Волинській обласній раді надала  статус капеланів-добровольців першим десяти військовим священикам. Як інформує «ВолиньUА», відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні 30 травня 2019 року. 

Як зауважив голова комісії, перший заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Олександр Пирожик, на сесійному засіданні 16 травня 2019 року депутати Волиньради внесли зміни у попереднє рішення обласної ради від 20.12.2018 № 22/57 «Про визнання статусу бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету в російсько-українській війні» внесли зміни, доповнивши пункт 1 рішення, після слів «правоохоронними органами», словами «військових священиків (капеланів), які здійснювали свою діяльність у зоні АТО/ООС». 

Таким чином, з`явилися правові підстави для розгляду та задоволення відповідних заяв військових священиків та родичів бійців-добровольців. Відтак, комісія розглянула і задовольнила 10 заяв військових священиків, які добровільно пішли на фронт російсько-української війни капеланами – нести нашим бійцям Слово Боже і дбати про їх духовне здоров`я. Серед них – і голова громадської організації «Військові капелани Волині» капелан СУВД   Михайло Бучак. 

Окрім того, на цьому ж сесійному засіданні до Програми соціального захисту населення області внесли зміни, згідно з якими для бійців-добровольців і капеланів-добровольців удвічі збільшили суму матеріальної допомоги, заклавши в обласному бюджеті до кінця року не 300, а 600 тисяч гривень.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації