ОФІЦІЙНО

Вітальний адрес з нагоди 6-ї річниці створення Національної гвардії України

 

Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України від імені всіх військових священиків (капеланів) щиро вітає командування, офіцерів, солдатів та працівників Національної гвардії України з професійним святом - Днем Національної гвардії України.

Сформована на початку 2014 року, Національна гвардія України з перших днів військового вторгнення російських окупантів стала на захист територіальної цілісності і незалежності України.

Військовослужбовці Національної гвардії України щоденно сумлінно виконують військовий обов'язок, відстоюючи незалежність нашої держави, соборність та охороняють громадський правопорядок.

Військові капелани Православної Церкви України разом з військовослужбовцями Національної гвардії України пройшли нелегкий шлях становлення нової правоохоронної структури. Більше трьох десятків капеланів СУВД перебувають на штатних посадах в підрозділах Національної гвардії України і моляться за здоров'я військовослужбовців та добру службу Батьківщині.

Дорогі нацгвардійці, у день вашого професійного свята щиро бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба над головою та Божого благословення у доблесній справі служіння Батьківщині.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО