ОФІЦІЙНО

Привітання з Днем Збройних Сил України

 

Дорогі наші воїни, працівники Збройних Сил України. Дорогі ветерани.

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

День Збройних Сил — це також свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм пам’ять.

Ми, українці, навчилися пишатися своїм військом і довіряти йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Сьогодні ми, капелани України, молимося і за тих українських воїнів, які незаконно утримуються в полоні Росії та на окупованих нею територіях Криму та Донбасу. Молимося й за політичних українських в'язнів, котрі мужньо відстоюють позицію волелюбності та гідності української нації у неволі.

Дорогі наші захисники, дорогі наші хлопці. Від імені усіх капеланів України щиро вітаю вас з Днем Збройних сил України. Бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили та Всемогутність Господню, яка покриває усіх наш. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко)

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»