ОФІЦЕРИ УКРАЇНИ

Голова СУВД привітав учасників 25-го З’їзду Спілки офіцерів України

 

У суботу 24 листопада у столичному Будинку письменників на Банковій розпочав роботу ювілейний 25-й З’їзд Спілки офіцерів України. Участь у роботі З’їзду взяли члени організації, що представляють регіональні відділення Спілки в обласних центрах країни.

На початку роботи до присутніх звернувся Голова Спілки офіцерів генерал-лейтенант Олександр Скіпальський. Ним було окреслено денний порядок роботи та підбито підсумки за минулий рік.

Офіцерів привітав Перший заступник генерального прокурора України у 2014 році Микола Голомша та поет Дмитро Павличко.

Привітати делегатів З’їзду прибув Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) та Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник. Митрополит Іоан передав офіцерам України благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та побажав плідної роботи. За заслуги з відродження духовності в Україні митрополит Іоан нагородив Голову СОУ генерал-лейтенанта Олександра Скіпальського, першого заступником Голови СОУ полковника Олександра Саська та Євгена Лупакова Орденом Святого Юрія Переможця. Також митрополит Іоан відзначив офіцерів делегатів З'їзду медалаями "За жертовність і любов до України".

Присутні згадали протоієрея Димитрія Садов'яка, адже вчора виповнилося три роки після його кончини. Саме спочилий капелан заклав основи співпраці УПЦ Київського Патріархату з офіцерами України.

Всеукраїнська громадська організація "Спілка офіцерів України" була створена 27-28 липня 1991 року на 1-му З'їзді офіцерів України. Мета спілки — будівництво національних Збройних Сил та їх соціально-правовий захист.

Діяльність Всеукраїнської громадської організації "Спілки офіцерів України" в Україні здійснюється силами 25 обласних та 41 міських і районних організацій, підпорядкованих обласним організаціям.

Нині Всеукраїнська громадська організація "Спілка офіцерів України" нараховує близько 12 тисяч членів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»