ОДЕСА ПАМ'ЯТАЄ

Духовенство і капелани Одеської єпархії помолилися за жертв трагічних подій 2 травня 2014 року

 

Пам'ятні заходи розпочались зранку біля меморіалу загиблим активістам Ігорю Іванову та Андрію Бірюкову. Там зібрались  небайдужі одесити аби покласти квіти та висловити свою шану героям, що ціною свого життя врятували Одесу від російської окупації.

Молитву очолив Головний капелан Одеси Православної церкви України протоієрей Василь Вирозуб та священик УГКЦ.

"Одеса це - Україна. Слава тим, хто ціною свого життя захистив український вибір одеситів" - лунало в повітрі і в серцях людей.

Також молитва лунала сьогодні і на Грецькій площі. Сотні одеситів помолились разом на міжконфесійній заупокійній літії яку очолив єпископ Одеський і Балтський Павло (Юристий) у співслужінні духовенства, капеланів Одеської єпархії та представників інших християнських конфесій.

- Нас з вами обов'язок, це - допомагати, сприяти розвитку цієї країни за яку впродовж сотні років віддавали і віддають життя українці, - сказав єпископ Павло...

- Хтось може допомогти матеріально, хтось фізично але всі ми можемо молитися за них і це наш безпосередній обов'язок. Молитися за тих хто віддав своє життя за Україно і хто є поранений. Вічна пам'ять, - сказав на завершення єпископ Павло.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації