ОЧИМА СВЯЩЕНИКА

Капеланам США розповіли про події Революції Гідності

 

Військовий капелан Міжнародного центру миротворчості та безпеки о. Святослав Юрків зустрівся з військовослужбовцями Збройних сил США, які перебувають на Яворівському полігоні. 

Капелан розповів своїм американським колегам про Революцію Гідності в Україні, її причини та перебіг подій від 21 листопада 2013 року до кривавих днів 18-21 лютого 2014 року. Священик розповідав про свої переживання, адже на цей час він був студентомом Київської православної богословської академії, яка знаходиться на території Михайлівського Золотоверхого монастиря. Як відомо, Золотоверха обитель відкривала свої ворота для студентів та всіх учасників мирних акцій протесту, побитих на Майдані. 

О. Святослав показав колегам багато світлин того часу, які він зберігає для себе. Це допомогло слухачам сформувати повну картину про революцію, адже фотографії показують життя мітингувальників на Майдані, шпиталь на території Михайлівського монастиря та операційну безпосередньо в храмі.

Капелан розповів і про служіння священиків на Майдані, адже це перші кроки капеланського руху в Україні. Тоді священнослужителі не могли стояти осторонь активних події і підтримували людей, в першу чергу духовно, а також організовували збори продуктів, теплих речей та всього необхідного. 

Після почутого капелани разом помолились за мир в Україні, за Боже благословення українських воїнів-захисників та всіх українців.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі