Обмін досвідом

8 листопада відбулася зустріч капелана ВВС США полковника Роберта "Боб" Хікса з українськими капеланами. Американський капелан розповів про структуру і особливості духовної опіки військових у США. Особливо цікаво було почути про роботу капеланів в умовах стихійного лиха та бойових дій. Полковник поділився своїм досвідом у подоланні посттравматичного стресу (ПТРС). Торкнувся він також і питання ментального здоров'я і духовності. Капелан відповів на численні запитання і був вражений добросусідством та щирістю слухачів. 

Роберт Хікс передав для СУВД багато цікавої літератури, з якою зможуть познайомитися капелани нашої Церкви. 

З благословення голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) на зустрічі з капеланом США був присутній заступник голови СУВД по роботі з НГУ прот. Іван Михайлишин та капелан в/ч 3066 прот. Микола Візер. 

Послухати гостя завітало багато слухачів, серед яких начальник служби військового духовенства НГУ полковник Олександр Іздебський, радник командувача Юля Тиховод, а також психологи, представники ГО "Жіноча сила". На зустрічі були також представники капеланської служби УГКЦ на чолі з о. Любомиром Яворський та представник протестантських церков Василь Хімич. 

Зустріч закінчилась спільною молитвою і співом козацького "Многоліття".

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.