НОВИЙ ЗАКОН

Секретар РНБО та Предстоятель ПЦУ обговорили необхідність ухвалення закону про капеланство

 

Вчора Блаженнійший Митрополит Епіфаній обговорив з Секретарем Ради національної безпеки і оборони України паном Олександром Турчиновим ряд актуальних питань. Зокрема йшлося про важливість капеланського служіння, для зміцнення духовних та патріотичних основ українського війська й необхідність ухвалення Закону України «Про військове капеланство».

Митрополит Епіфаній зазначив, що Українська Церква та армія і надалі будуть єдині у протидії агресії проти нашої країни.

За словами керівника РНБО капелани виконують надзвичайно цінну роботу на фронті. "Православна Церква України та її духовенство робить надзвичайно багато для того, щоб підтримати дух наших бійців на передовій. Ця робота на фронті надзвичайно цінна та необхідна, за що дякую Блаженнішому Митрополиту - сказав Олександр Турчинов.

Також пан Олександр Турчинов наголосив на унормуванні на законодавчому рівні капеланського служіння, для того, щоб гарантувати соціальне забезпечення і умови життя останнім.

- Діяльність військових капеланів, які знаходяться поруч з бійцями, має бути унормована на законодавчому рівні, щоб забезпечити їм умови служіння та соціальні гарантії, - підсумував керівник РНБО.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО