НОВИЙ ПІДРОЗДІЛ ПРИКОРДОННИКІВ

Капелан привітав нацгвардійців із створенням на Вінниччині нового військового підрозділу військової частини 3008

 

Стрілецька рота розташувалась у прикордонному селищі Пороги. У цій казармі ще блищить підлога та пахне фарба. Нацгвардійці лише починають тут обживатися. Це будівля колишньої сільської школи, яка стояла пусткою два роки. Нині тут розміщений новий гвардійський підрозділ військової частини 3008.

Керівники області і району оглянули виставку зброї та екіпірування стрілецької роти, які будуть використовуватись під час несення служби, та приміщення, в яких облаштувався новостворений підрозділ. Після урочистого шикування, капелан Михайло Бабій благословив гвардійців на гідну службу і привітав із створенням військового підрозділу.

“У Ямпільському регіоні відкриваємо підрозділ Нацгвардії для того, щоб стримати противника до прибуття основних сил. Ключове завдання - відсіч збройної агресії противника на кордоні”, - зазначив командир військової частини 3008 Національної України Західного оперативно-територіального об’єднання полковник Джула Володимир.

Колись гаряча точка - Придністров'я - потенційно і досі несе загрозу, бо ще з 90-х років там зосереджений контингент російської армії. Щоб уникнути несподіванок і подальшої ескалації тероризму на півдні України, цю територію вирішили посилити нацгвардійцями, - це значно посилить і ущільнити охорону цього напрямку кордону - зазначив очільник області Валерій Коровій.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації