НОВИЙ ХРАМ

Предстоятель ПЦУ разом із капеланами освятив каплицю на території Головного управління національної поліції Донецької області

 

 

Сьогодні предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час свого архіпастирського візиту в Маріуполь звершив освячення храму-каплиці на честь святого архістратига Божого Михаїла на території Головного управління Національної поліції Донецької області.

Його Блаженству співслужили архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, капелани Синодального управління військового духовенства та місцеве духовенство.

В присутності військовослужбовців, морських прикордонників, поліцейських, студентів і жителів Маріуполя предстоятелем ПЦУ, духовенством і капеланами, були піднесені спільні молитви за полеглих військовослужбовців та працівників поліції. Також прохали в Бога допомоги нашому війську для перемоги у війні.

Митрополит Епіфаній сказав, що "цей храм буде нагадувати про тих, хто вже відійшов у вічність, і наш обов’язок згадувати їх у своїх молитвах, бо вони звершили справжній подвиг і проявили найвищу любов – віддали за нас із вами власні життя".

"Їхній героїчний подвиг надихає нас на подальшу, найперше, духовну боротьбу, а також – на боротьбу за збереження територіальної цілісності України. І кожен із вас тепер матиме можливість у нелегкий час певних випробувань у житті почерпнути у храмі ту духовну підтримку, якої усі ми з вами потребуємо", – додав він.

Предстоятель нагадав також про важливість отримання духовної незалежності українською Церквою, якої ми прагнули впродовж усієї тисячолітньої історії.

«Духовна незалежність є дуже важливою для того, щоб зберегти нашу державу єдиною, бо Церква є тою духовною основою, на якій ми далі будемо розбудовувати свою незалежну, сильну Україну. Якщо ми будемо наполегливо, кожен на своєму місці, трудитися і виконувати те, що доручив нам Бог, ми побачимо, як світ навколо нас преображається, стає кращим».

"На вас, на всіх лежить відповідальність. Як говорив Святий апостол Павло:" Будь-якій владі дається меч для того, щоб охороняти добро і припиняти зло ", - сказав Митрополит Епіфаній і рекомендував всім бути чесними і справедливими і робити все можливе, щоб українська держава процвітала.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній подякував усім причетним до будівництва каплиці і нагородив орденом святителя Миколая Чудотворця начальника ГУНП в Донецькій області генерала поліції третього рангу Миколу Семенишина, орденом святого архістратига Божого Михаїла II ступеня Олега Ягольника, медаллю за жертовність і любов до України диякона Андрія Мойсеєнка та Благословенною Грамотою з відзнакою Алєксєєнка Павла.

У храмі зможуть молитись не тільки співробітників поліції, але і всі місцеві жителі. Каплиця повністю дерев'яна, її будівництво почалося влітку. У середині серпня в храмі відбулося перше богослужіння.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pomisna.info 

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі