НОВА КАПЛИЦЯ

На полтавщині освятили каплицю для потреб військових

 

1 липня архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір звершив чин освячення каплички на честь благовірного князя Ігоря на території військової частини А0312 ГУ оперативного забезпечення Збройних Сил України у селі Олексіївка Полтавського району. Єпископу співслужили свящ. Богдан Шкоропад та диякон Павло Баран.

Фундамент під капличку заклали ще п’ятнадцять років тому, а от збудували її всього лише за півтора місяця завдяки ініціаторам – начальнику частини полковнику Ігорю Іванченку та його побратиму по службі в зоні АТО на Донбасі благодійнику Володимирові Пальвалю.

- Сьогодні ми довершили велику працю цих рук і освятили цю каплицю, - сказав у своєму слові, звертаючись до всіх присутніх військовослужбовців частини архієпископ Федір. – Віра в Бога закладена в людську душу, в людське серце, в людське єство. І цей храм буде вам допомагати пам’ятати про Бога, бо людині з вірою жити набагато легше. Дякуйте Богу завжди, просіть у нього благодаті. Дякую за вашу працю і хай вам Бог допомагає!

У дарунок для каплички єпископ Федір передав начальнику частини полковнику Ігорю Іванченку ікону Архістратига Михаїла.

Капличка розташована поблизу пам’ятного знака, де зазначено, що у роки Другої світової війни під час окупації тут розташовувався нацистський концтабір для військовополонених, де було закатовано півтори тисячі вояків.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу