НОВА КАПЛИЦЯ

На полтавщині освятили каплицю для потреб військових

 

1 липня архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір звершив чин освячення каплички на честь благовірного князя Ігоря на території військової частини А0312 ГУ оперативного забезпечення Збройних Сил України у селі Олексіївка Полтавського району. Єпископу співслужили свящ. Богдан Шкоропад та диякон Павло Баран.

Фундамент під капличку заклали ще п’ятнадцять років тому, а от збудували її всього лише за півтора місяця завдяки ініціаторам – начальнику частини полковнику Ігорю Іванченку та його побратиму по службі в зоні АТО на Донбасі благодійнику Володимирові Пальвалю.

- Сьогодні ми довершили велику працю цих рук і освятили цю каплицю, - сказав у своєму слові, звертаючись до всіх присутніх військовослужбовців частини архієпископ Федір. – Віра в Бога закладена в людську душу, в людське серце, в людське єство. І цей храм буде вам допомагати пам’ятати про Бога, бо людині з вірою жити набагато легше. Дякуйте Богу завжди, просіть у нього благодаті. Дякую за вашу працю і хай вам Бог допомагає!

У дарунок для каплички єпископ Федір передав начальнику частини полковнику Ігорю Іванченку ікону Архістратига Михаїла.

Капличка розташована поблизу пам’ятного знака, де зазначено, що у роки Другої світової війни під час окупації тут розташовувався нацистський концтабір для військовополонених, де було закатовано півтори тисячі вояків.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату