НОВИЙ ХРАМ

У Дніпрі в управлінні СБУ освятили каплицю на честь Архистратига Михаїла

 

Єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон освятили каплицю в управлінні Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Каплиця була освячена на честь Архистратига Михаїла і побудована співробітниками української спецслужби для вшанування пам'яті загиблих у АТО та ООС.

В урочистостях взяли участь начальник регіонального управління СБУ Андрій Олійник та представники Дніпропетровської облдержадміністрації. Під час освячення Владика Симеон звернувся до присутніх зі словами подяки за будівництво церкви. Владика наголосив, що саме за покровительством дл Архистратига Михаїла – воїна-захисника віри християнської  ‒ звертаються українські воїни у боротьбі з ворогом. 

«Кожен шукає у вірі своє, але для нас важливо пам’ятати загиблих бойових побратимів та з непереборною вірою у серці стояти на захисті українських громадян і державного суверенітету» – наголосив Андрій Олійник на відкритті заходу.

«На будівництво цього храму була потреба» – Єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон. «Я, як християнин радію тому, що саме тут здійснюють молитви, приходять до духовного місця люди, які роблять свою роботу, виконують свою міссію саме тут в управлінні, захищаючі нас від ворога. І вони потребуть Божої молитви і Божого слова. І я радію, що в центрі міста Дніпро з’явився новий храм Православної Церкви України в такому важливому місці, в місці, де люди захищають Україну і з середині і зовні. Радію за службу безпеки України, яка вже має свій молитовний дім. Божої всім благодаті на многії літа».

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО