НОВІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

На Львівщині близько 1200 військовослужбовців присягнули українському народу

 

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині, Військову присягу на вірність українському народові склали близько 1200 військовослужбовців строкової служби. Привітати солдат з цією урочистою подією прибули рідні та близькі, а також представники місцевої влади, силових структур, волонтери.

Благословення та окроплення новобранців святою водою відбулосвя за участі священиків різних конфесій, серед яких капелани: Святослав Юрків,Тарас Свищ, Адам Муда (ЗС США) та Любомир Колиняк. Військовий священик Святослав вручив кожному присяганту молитовник воїна.

Начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр Остапчук побажав військовим міцного козацького здоров’я, наснаги та успіхів у подальшій службі.

Військовий оркестр 184-го Навчального центру порадував усіх гостей прекрасним виконанням різноманітних музичних творів, а також виконав Марш української армії.

Після виступу усіх присутніх чекала несподіванка: військовий оркестр перешикувався у форму серця, у якому шість строковиків в присутності своїх побратимів отримали можливість дати клятву не тільки Вітчизні, а й клятву у коханні та вірності до своїх обраниць. До речі, усі як одна відповіли щирим «Так!».

“Будуть міцні сім’ї, буде міцна армія, буде Україна!” - кажуть військовослужбовці.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.