НОВІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

На Львівщині близько 1200 військовослужбовців присягнули українському народу

 

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині, Військову присягу на вірність українському народові склали близько 1200 військовослужбовців строкової служби. Привітати солдат з цією урочистою подією прибули рідні та близькі, а також представники місцевої влади, силових структур, волонтери.

Благословення та окроплення новобранців святою водою відбулосвя за участі священиків різних конфесій, серед яких капелани: Святослав Юрків,Тарас Свищ, Адам Муда (ЗС США) та Любомир Колиняк. Військовий священик Святослав вручив кожному присяганту молитовник воїна.

Начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр Остапчук побажав військовим міцного козацького здоров’я, наснаги та успіхів у подальшій службі.

Військовий оркестр 184-го Навчального центру порадував усіх гостей прекрасним виконанням різноманітних музичних творів, а також виконав Марш української армії.

Після виступу усіх присутніх чекала несподіванка: військовий оркестр перешикувався у форму серця, у якому шість строковиків в присутності своїх побратимів отримали можливість дати клятву не тільки Вітчизні, а й клятву у коханні та вірності до своїх обраниць. До речі, усі як одна відповіли щирим «Так!».

“Будуть міцні сім’ї, буде міцна армія, буде Україна!” - кажуть військовослужбовці.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"