НОВА КАПЛИЦЯ

У в/ч 3026 НГУ освятили каплицю на честь Архистратига Божого Михаїла

 

24 грудня відбулась дуже значна подія для всього особового складу військової частини 3026. В цей день Преосвященнішим Фотієм, єпископом Запорізьким і Мелітопольським ПЦУ на території частини була освячена каплиця на честь Архистратига Божого Михаїла.

Єпископ Фотій прибув на запрошення командира військової частини підполковника Сергія Щербини, а також капелана ієрея Діонісія Кравчука.

У проповіді після чину освячення єпископ подякував командуванню та особовому складу частини, за те що військові, які зайняті своєю не легкою службою, не забувають про духовне, облаштовують та споруджують місця, де гвардійці можуть задовольнити свої духовні потреби.

«Дуже добре коли офіцери та солдати, самі або з капеланом, можуть помолитись за здоров'я або за упокій своїх рідних та близьких, командири піклуються не тільки про фізичний стан своїх підлеглих, але і про духовний. Нехай Вас береже Господь», – зазначив єпископ Фотій.

Також єпископ Фотій вручив Благословенні грамоти за підвищення духовності та поміч у розбудові Православної Церкви України командиру військової частини підполковнику Сергію Щербині та заступнику командира частини по роботі з особовим складом підполковнику Олександру Кудінову.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації