Незалежні назавжди

 

Шановні воїни України!

Від душі вітаємо вас з 27-ю річницею проголошення Незалежності України та 100-літтям відродження української державності! Ці дати втілили в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. 

Вітання з Днем Незалежності України завжди з легким присмаком суму, адже століттями тривала і досі триває боротьба за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови, культури та віри. Тому 24 серпня прийнято згадувати героїв нації, які своїм внеском зробили Україну такою, яка вона є сьогодні. І ми схиляємо свої голови, вшановуючи їхню памʾять.

З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо українським воїнам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України. 

Військові капелани України вітають усі роди військ з Днем Незалежності та бажають, щоб кожен воїн відчув себе частиною великої Української нації та дбав про її незалежність. 

СЛАВА УКРАЇНІ

ГЕРОЯ СЛАВА

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.