НЕЗАБУТНІЙ ПОДВИГ

У Яворові покладанням квітів вшанували полеглих героїв

 

1 жовтня у Яворові під час урочистостей з нагоди повернення бригади ім. короля Данила Галицького перший заступник голови СУВД разом капеланами Православної Церкви України поклав квіти до меморіалу пам'яті 24 ОМБр, Небесній сотні та загиблим бійцям АТО (ООС). Також у вшануванні подвигу героїв взяли участь військові побратими, представники влади, громадськість.

-  Потрібно подякувати капеланам, які є в нашій бригаді за ту духовну підтримку, за те духовне наставництво, яке відбувається стосовно наших військовослужбовців. Тому й особовий склад саме 24-ки являється найбільш підготовлений в морально-психологічному стані, тому що дуже велика робота проводиться, - сказав командир бригади підполковник Валерій Гудзь.

-  Нам потрібен мир тільки з перемогою. Ми великий народ, який має тисячолітню історію і великі, сильні традиції. Тож нехай Господнє благословення буде завжди серед вас, у ваших сім’ях. Ми будемо молитися і завжди докладати зусилля для того, щоб ви відчували духовну підтримку. Низький уклін і дяка вам усім, - сказав перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.