НЕСКОРЕНИЙ КОЗАК

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відкриють пам’ятник своєму патрону

 

27 лютого, у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна урочисто відкрили меморіальний камінь на місці якого буде встановлено пам’ятник видатному українському військовому і козацькому полководцю.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на Сході України українських захисників та випускників військового ліцею, які віддали своє життя за Батьківщину. Поминальний молебень провів військовий священик Максим Борсук.

На заході начальник військового ліцею Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук привітав колектив та запрошених гостей з пам’ятним днем в історії славетного навчального закладу. Він наголосив, що підлеглий особовий склад продовжує кувати нашу перемогу на військово-освітянській ниві, відновлює історичну справедливість та робить все можливе аби військовий ліцей ставав все більш українським.

— Нині наша держава героїчно відстоює свою свободу і незалежність. Кращі сини і доньки України надійно боронять нашу землю на Донбасі. Ми, в свою чергу, робимо цю справу в стінах нашого навчального закладу. Я переконаний, перемога буде за нами. Ми обрали стратегічний шлях євроатлантичної інтеграції та впевнено йдемо ним. Україна переможе на усіх фронтах: військовому, політичному, економічному та гуманітарному. Вшановуючи кожного дня українських героїв ми дійдемо до переможного кінця. Ця справа — залежить від кожного з нас. Країні-агресору не вдасться здолати український народ, окупанту — не зламати наш дух. Адже у нашому ліцеї дух Івана Богуна з кожним днем міцніє! — зазначив Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.

Також вихованців ліцею з відкриттям меморіального каменю привітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко та перший командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Борис Кожин.

Очікується, що пам’ятник видатному полководцю на території Київського військового ліцею імені Івана Богуна буде встановлено упродовж наступних двох років. Авторство майбутнього пам’ятника належить рівненським скульпторам.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації