НЕ ЗДАВАТИСЯ

"Віра - це сила, яка змінює мислення", - головний капелан Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Ельмарс Плявінш

 

Головний капелан Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Ельмарс Плявінш знову прибув до України та зустрівся з молодими нацгвардійцями.

- Ми вже не вперше в Україні. Ми зустрічаємось з військовими різних силових структур, які беруть участь у бойових діях на сході України та надаємо їм допомогу, - зазначив головний капелан Національних Збройних Сил Латвійської Республік Елмарс Плявінш.

Представники іноземної делегації ознайомили гвардійців зі специфікою роботи військових капеланів у Національних Збройних силах Латвії та акцентували увагу на важливості роботи капеланів на території бойових дій. Капелан Ельмарс Плявінш зазначив, що для воїна будь-якої країни світу віра в Бога така ж важлива, як і фізична підготовка: 

- Віра - це сила, яка змінює мислення, формує вас як духовно, так і фізично. В будь-якій ситуації ви не повинні здаватися.

Нагадуємо, що з представниками Посольства Латвійської Республіки в Україні було досягнуто домовленостей щодо надання гуманітарної допомоги в рамках програми НГУ по роботі з незахищеними верствами населення у зоні конфлікту Донецької та Луганської областей, яку буде направлено до району проведення ООС для передачі місцевому населенню.

Прес-центр СУВД 

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу