Навіть без зброї

20 листопада, під час урочистого відкриття спільних навчань військових капеланів в Національній академії сухопутних військ імена Петра Сагайдачного, Начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Олег Грунтковський наголосив, що військові священики були з українськими солдатами з самого початку військових дій на сході України, не зважаючи на те, що самі не мають права тримати в руках зброї. 

 

«Абсолютно зрозуміло, що без військових капеланів існування Збройних Сил неможливе. На сьогоднішній день уже напрацьовані певні законодавчі норми щодо військових капеланів. Є різні бачення, є різні підходи, але є одне розуміння: там, де тяжко, там, де йде війна, біля військовослужбовців повинна бути високодуховна особа, яка зможе підтримати у важку годину. На теперішній рік перший етап по впровадженню капеланства в ЗСУ вже пройдено, таким чином зараз уже є 68 посад. Тепер ще потрібно замістити 35 капеланських посад. Добре відношення капеланів до своїх обов´язків показує, що там, де ви є, там правильне розуміння ситуації, там, де ви, там військовослужбовці більш духовні. І ми дуже вдячні вам за ту роботу, яку ви виконуєте», - сказав до присутніх на урочистостях капеланів в Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного генерал-майор Олег Грунтковський.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»