НАВЧАННЯМ КІНЕЦЬ

Практичні військові навчання на Яворівському полігоні для капеланів завершилися 

 

27 червня добігли кінця практичні військові навчання для капеланів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 

Священики, котрі упродовж 10-ти днів навчалися базової військової підготовки, психології, першої медичної допомоги, евакуації поранених та інших особливостей несення свого служіння серед військовослужбовців, отримали сертифікати.

Це вже третій випуск капеланів, а першопрохідці з`явились в бойових підрозділах з початком війни. Без огляду на вік і досвід навчання на полігоні задає контури новому формуванню українського війська. Капеланська служба поки залюднюється добровольцями, згодом можливий конкурсний відбір. Єдиний критерій, який не підлягає перегляду - готовність нести службу і рятувати служінням. Тактична медицина, знання озброєння і спорядження, особливості наступу і оборони - те, що для сучасного капелана стає нормою. Конфесійність, політичні погляди залишаються поза службою. Головне врятувати солдата. Його фізичне і духовне здоров`я. Таким позитивним видається для Міжнародного центру миротворчості та безпеки місійна діяльність українських капеланів.

Нагадаємо, з  18 червня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбуваються треті за рахунком збори військових капеланів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі