НАВЧАННЯ НАТО У НІМЕЧЧИИНІ

Ротна тактична група 93 бригади Холодний Яр з благословенням відбула на навчання НАТО до Німеччини

 

Спільні навчання НАТО Combined Resolve (у перекладі – «Колективне вирішення») будуть проводитися вже 10-й раз. Це багатонаціональні військові навчання у навчальних центрах Хохенфельс та Графенвохер у Баварії. Метою навчань є підвищення оперативної сумісності військ під час об'єднаних операцій на суходолі, повідомляє 93-тя ОМБр Холодний Яр.

- У навчаннях наша рота увійде у склад батальйону США. Як один із його штатних підрозділів. Для навчань буде використана комплексна лазерна система «Miles». Датчики розміщуються на каску, бронежилет, ноги, автомат. Під час стрільби холостими патронами, когось із бійців можуть умовно уразити. Тоді система позначить його як «убитого», «пораненого» або «такого, що втратив зброю, - зазначив Заступник командира бригади з навчальних питань полковник Руслан Шевчук.

- Наша мета – продемонструвати, що ми спроможні виконати поставлену задачу. Отже, діємо по-бойовому. Більше ініціативи, особливо від сержантів, офіцерів. Думайте, включайте мозок, чиніть так, як чинили б у бою, як підказує вам досвід, - сказав до роти командир бригади полковник Дмитро Брижинський.

Перед відправленням на навчання військовослужбовців благословив капелан Максим Чебан.

Він нагадав, що служба народу України, служба Батьківщині, це і є служба Богові. 

- Він наш найголовніший головнокомандувач. Бо всякий рід та вітчизна від Нього. Він довірив нам нашу Україну саме в цей час, звернувся до військових капелан. 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини