Навчання капеланів ЗСУ

20 листопада 2017 року, напередодні свята Архістратига усіх небесних Сил Архангела Михаїла, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові, розпочалися спільні навчання військових капеланів України.

Головна мета навчань – визначення ролі і місця військових священиків (капеланів) у системі роботи з особовим складом Збройних Сил України, набуття військовими священиками необхідного початкового обсягу знань для якісного становлення на посаді капелана, удосконалення індивідуальних спроможностей військових священиків щодо виконання обов'язків за посадою з урахуванням досвіду душпастирської опіки набутого у ході проведення бойових дій.

Ранок першого дня навчань розпочався зі спільної молитви капеланів різних конфесій України у військовому храмі на честь Святого Архістратига Михаїла, яку очолив Голова СУВД УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко) та керівник департаменту військового капеланства патріаршої курії УГКЦ єпископ Михаїл (Колтун).

«Сьогодні ми стоїмо на порозі першого великого навчання в Збройних Силах України. Хоча багато з вас уже мають досвід. Тому під час цих навчань ми, найперше, сподіваємося Божого врозумлення, щоб Господь допоміг усій службі військового духовенства краще уяснити наше завдання, наші методи і форми діяльності з парафіянами в Збройних Силах України. Без Божої допомоги неможливо звершити своєї діяльності. Не можуть військові захистити Батьківщину, не маючи любові. А це є дар Божий. Не можемо і ми, пастирі, звершувати свого служіння, не маючи дару любові. Тому я хочу побажати, щоб Господь врозумляв кожного з нас, допоміг нам здобути якомога більше знань, - сказав після завершення молебню у військовому храмі Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.