НАШІ В ЕСТОНІЇ

Головний капелан НГУ прот. Іван Михайлишин привітав Балтійський оборонний коледж "Baltdefcol" з 20-літтям

 

Цими днями Головний капелан Національної гвардії України прот. Іван Михайлишин з робочим візитом перебуває в Естонії. На запрошення капеланів цієї дружньої країни о. Іван відвідав Балтійський оборонний коледж "Baltdefcol" в м. Тарту, який цього року святкує своє 20-ліття. Під час урочистостей капелан привітав керівництво закладу з ювілеєм.

Про урочистості в Балтійському оборонному коледжі "Baltdefcol" капелан Іван Михайлишин розповів на своїй сторінці в Fb.

«Хочу поділитись своїми враженнями щодо відвідин сьогодні Балтійського оборонного коледжу "Baltdefcol", що в Тарту, Естонія. Цьому навчальному закладу виповнилось 20 років.  На цьому святкуванні були присутні: Президент Естонії Керсті Кальюлайд, Президент Латвії Раймондс Вейоніс, Спікер Сейму Литви Вікторас Пранцкетіс, Посол України в Естонії Мар'яна Беца, багато генералів і офіційних представників багатьох країн світу.

Особливо вразила спільна молитва капеланів Естонії, Литви, Латвії і освячення прапора коледжу, якого урочисто вручила пані Керсті.

Серед випускників цього відомого на увесь світ закладу є багато генералів і офіцерів, які несуть свою службу у багатьох країнах світу і зокрема у Збройних силах України. З ними особливо було приємно побачитись і поспілкуватись.

Хочу подякувати пані Мар'яні Беца - Послу України в Естонії за спілкування, за її патріотизм і любов до України.

Було приємно зустрітись із давнім другом - головним капеланом Латвії Ельмарсом Плявіншом, познайомитись із капеланом Естонської армії єпископом Аго Ліллеоргом та іншими капеланами, які прибули на це святкування.

А особливо хочу подякувати отцю Олександру (Айвару) Сарапіку, який організував мені запрошення до Естонії, а також був зі мною на цьому дійстві. Вам отче і вашій родині Многії літа.

Всім капеланам України, моїй родині, парафіянам і всім знайомим передаю найщиріші вітання з Талліна. Щасти вам!"

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.