НАШІ В ЕСТОНІЇ

Капелан Іван Михайлишин зустрівся з Предстоятелем Естонської Православної Церкви

 

Під час візиту до Естонії Головний військовий священик прот. Іван Михайлишин зустрівся з Предстоятелем Естонської Православної Церкви Митрополитом Естонським і Таллінським Блаженнійшим Стефаносом. Передаючи вітання Блаженнійшому Стефаносу від Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, капелан подарував очільнику Естонської церкви Томос про автокефалію Православної Церкви України.

Своїми враженнями від зустрічі з Предстоятелем ЕПЦ капелан поділився на своїй сторінці у Fb.

«Хочу поділитись своїми враженнями від зустрічі із предстоятелем Естонської Православної Церкви - Митрополитом Естонським і Таллінським Блаженнійшим Стефаносом.

Їдучи до цієї чудової Прибалтійської країни я отримав особливе благословення, настанови і подарунки від предстоятеля Помісної Церкви України Митрополита Київського і всієї України Блаженнійшого Епіфанія.

Зустріч розпочалася із благословення і вручення подарунків. Особливо Блаженнійший Стефанос зрадів копії Томосу ПЦУ, адже саме єпископ Макарій писав цей важливий для нашої Церкви документ, а він у свій час служив у Естонії. Владика розповів цікаву історію про те, як писався цей Томос, хто докладав до цього зусилля.

Крім копії Томосу були іще інші подарунки, а це Календар ПЦУ і особлива монета присвячена події отримання цінного документу від Матері Церкви Константинополя і Його Всесвятості Патріарха Варфоломея.

Далі відбулася цікава душевна і духовна бесіда, в кінці якої Блаженнійший Стефанос передав подарунки Митрополиту Епіфанію. А також отримав подарунок і я, до мого ювілею. Бесіда продовжилась під час спільної трапези.

Тож щиро дякую Блаженнійшому Стефаносу за чуйність, доброту, щирість і за благословення та запрошення до спільного служіння, а це уже є свідченням визнання ПЦУ».

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»