За любов і жертовність

31.03 Святійший Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет провів зустріч із волонтерами і медиками Всеукраїнського об'єднання Патріот та ГО «Труханівська Січ - УКВ - Коло.медіа». У зустрічі також взяли участь Голова Синодального Управління військового духовенства м. Іоан (Яременко) та Перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник.
Важко недооцінити подвиг волонтерів, які від початку проведення Антитерористичної операції забезпечували гуманітарною допомогою, піклувалися та рятували життя військовослужбовцям на сході України. Особливо велику вдячність висловлено голові Всеукраїнського об'єднання Патріот Анні Майбороді та голові ГО «Труханівська Січ - УКВ - Коло.медіа», кошовому отаману Миколі Бондару за допомогу Синодальному управлінню військового духовенства.

Під керівництвом Анни Майбороди, на території наметового містечка Труханівска Січ, військові священики Київського Патріархату проходили практичні навчання по тактичні медицині. Одержані вміння і навички рятували життя капеланам в зоні бойовий, дій за що Патріарх Філарет подякував і нагородив волонтерів та медиків церковними нагородами - медалями «За любов та жертовність до України».
«Це наша спільна робота – боротися проти неправди, і ми це будемо разом. Боротися до перемоги!» - зазначив Святійший Патріарх Філарет.

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».