Нагородження від Патріарха

9 вересня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Синодальній залі Київської Патріархії провів зустріч народним депутатом 8-го скликання, членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Кононенком Ігорем Віталійовичем. На зустрічі також був присутній Перший заступник голови Синодального управління військового духовенства прот. Тарас Мельник. 
В ході зустрічі було обговорено перспективи розвитку інституту військового духовенства у Збройних Силах та інших силових структурах. Також відмітили необхідність співпраці у створенні законодавчої бази для функціонування інституту військового духовенства на державному рівні.


Святійший Патріарх Філарет привітав Ігора Віталійовича із Днем Народження, який він святкував 21 серпня, а також за вагомий внесок у справі відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Святійший Патріарх нагородив Кононенка Ігора Віталійовича Орденом святого Миколая Чудотворця.

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО