НАГОРОДА – НА НЕБІ

У Львові вшанували 47 героїв АТО-ООС

 

У Музеї визвольної боротьби Львова 31 січня вшанували пам’ять загиблих та померлих 47 героїв АТО (ООС), які народились у січні.

Капелан отець Андрій Дуда нагадав родичам військових, що в церквах завжди моляться за душі загиблих воїнів. "Не забуваймо щодня у молитві згадувати загиблих українських героїв. Нехай Господь збереже, охоронить їх у місці світлім та тихім, аби душі загиблих хлопців знайшли спокій".

- Дорогі, близькі та рідні загиблих воїнів! Вшанування пам'яті воїнів - наш обов'язок. Від щирого серця я дякую кожному, хто сьогодні прийшов на захід вшанування пам’яті. Завдяки нашій зустрічі ми можемо підтримати один одного, розділити своєї щастя та горе. Так, з однієї сторони ми з вами об’єднанні горем, яке сталось з нашими сім’ями. Проте водночас ми розділяємо гордість за наших синів, братів, батьків та близьких, - сказала матір загиблого война АТО майора Андрія Безручака Ганна Безручак.

- Кожна зустріч із родинами Героїв відбувалася по-різному. Але, мабуть, коли ви залишаєтесь на одинці, ставите собі питання: чи не даремно усе це. Особливо коли поруч нема тих, хто вірить в нашу перемогу. Але знайте, все недаремно. Бог по-особливому відзначає Героїв, які віддали свої життя, - сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату