НАГОРОДА – НА НЕБІ

У Львові вшанували 47 героїв АТО-ООС

 

У Музеї визвольної боротьби Львова 31 січня вшанували пам’ять загиблих та померлих 47 героїв АТО (ООС), які народились у січні.

Капелан отець Андрій Дуда нагадав родичам військових, що в церквах завжди моляться за душі загиблих воїнів. "Не забуваймо щодня у молитві згадувати загиблих українських героїв. Нехай Господь збереже, охоронить їх у місці світлім та тихім, аби душі загиблих хлопців знайшли спокій".

- Дорогі, близькі та рідні загиблих воїнів! Вшанування пам'яті воїнів - наш обов'язок. Від щирого серця я дякую кожному, хто сьогодні прийшов на захід вшанування пам’яті. Завдяки нашій зустрічі ми можемо підтримати один одного, розділити своєї щастя та горе. Так, з однієї сторони ми з вами об’єднанні горем, яке сталось з нашими сім’ями. Проте водночас ми розділяємо гордість за наших синів, братів, батьків та близьких, - сказала матір загиблого война АТО майора Андрія Безручака Ганна Безручак.

- Кожна зустріч із родинами Героїв відбувалася по-різному. Але, мабуть, коли ви залишаєтесь на одинці, ставите собі питання: чи не даремно усе це. Особливо коли поруч нема тих, хто вірить в нашу перемогу. Але знайте, все недаремно. Бог по-особливому відзначає Героїв, які віддали свої життя, - сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»