Нагорода для капелана

До національного Дня Незалежності головний військовий священик Національної гвардії України прот. Іван Михайлишин був удостоєний нагороди міського голови Києва Віталія Кличка. Медаль «Честь, Слава, Держава» за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію від громади міста Києва капелану вручив в.о. голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації  Віктор Крохмалюк.

Вітаючи військового священика, Віктор Васильович наголосив, що цією медаллю нагороджуються ті, хто був учасником антитерористичної операції та не жалів своїх сил та здоровʾя, захищаючи Україну.

"День Національного Прапора та День Незалежності - найвищі свята для нашої країни. Користуючись нагодою, Київрада започаткувала таку медаль, яку ми сьогодні вручили отцю Івану. Ця дійсно велика нагорода надається учасникам АТО, які проявили героїзм і відвагу при захисті суверенітету нашої держави. І приємно, що капелан був також на передовій», - сказав в.о. голови Деснянської райради. 

Привітати свого духовного наставника до храму святого пророка Божого Іллі завітала численна громада парафії, бійці Спілки ветеранів АТО Деснянського району, вдови та дружини загиблих бійців та волонтери.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації