На сторожі безпеки

Прот. Тарас Мельник привітав рятівників Шевченківського району столиці

 

«Ви стоїте на сторожі безпеки нашого району. Велика повага за це від нас», - такими словами сьогодні вітав рятівників Шевченківського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві Перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник.

Свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня, отримало своє продовження сьогодні. Традиційно День рятівника святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

З нагоди цього свята за участі голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олега Гаряги відбулася урочиста церемонія нагородження особового складу працівників МНС району.

Від імені усіх капеланів України протоієрей Тарас привітав рятівників з професійним святом та відзначив їх Благословенними Грамотами СУВД. Капелан нагадав, що у столичному храмі, спорудженому як монумент памʾяті усім ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС, щодня підносяться молитви до Всевишнього Бога за усіх, хто займає благородну професію рятівника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.