На прощу

В селищі Хоружівка солдати-строковики відвідали храм Святого апостола Андрія Первозваного, де кожен воїн отримав можливість прикластися до мощів святої Варвари, які були подаровані візантійським імператором князю Аскольду при його хрещенні. «Боротьба за нашу державу має бути духовно сильною, адже без Бога ми ніхто. Він наша охорона та оборона», - зазначив настоятель храму отець Сергій.

Далі гвардійці відвідали храм святого, останнього кошового отамана Калнишевського в місті Недригайлів Сумської області. На батьківщині славетного отамана в церкві, яка є точною копією храму, побудованого на кошти святого, бійці довідались про героїчні сторінки з життя Петра Калнишевського та побачили пам’ятник з гордовитою постаттю козака-отамана. «Молоді солдати, яких нещодавно призвали, доторкнулись до величі історії. Вони пізнали зв'язок століть, зв’язок поколінь, що дуже доречно і корисно», - підкреслив військовий священик отець Олег.

«Ми відвідали духовні та історичні місця нашого краю. Дійсно, захоплююче розповідав наш капелан про них», - відзначив солдат Володимир Макарицький.

«В такий час дуже потрібно повертатись до духовності і пізнавати нашу Україну з кращого боку», - стверджує солдат Євгеній Виганяйло.

Наприкінці культурного відпочинку місцевий фермер Петро Ющенко пригостив воїнів смачним обідом. Військовослужбовці подякували організаторам за змістовну та цікаву екскурсію.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі