На почесну службу

На Закарпатті проводжали призовників

 

17 квітня тридцять закарпатців були відібрані для нелегкої, але почесної служби у лавах Державної прикордонної служби України. Незабаром майбутні прикордонники вирушать у навчальний центр Держприкордонслужби, звідки повернуться підготовленими для захисту державних рубежів.

Благословиил молодих солдатів священики Сергій Ємець та Павло Михальчук. Було проведено спільну молитву, після чого духовники настановили майбутніх прикордонників.

Провести юнаків на строкову службу та розповісти їм про перспективи подальшої військової кар'єри прийшли офіцери Окремого регіонального центру комплектування, Головного центру підготовки особового складу ДПСУ ім. І.Момота та Чопського прикордонного загону. 

Після останніх інструктажів та роз`яснень хлопців розподілили на дві групи, одна з яких уже ввечері вирушила на військове навчання, яке триватиме протягом місяця в Оршанецькому навчальному центрі, що на Черкащині. По тому солдатів-строковиків разом з їхніми товаришами з інших регіонів України чекатимуть у Чопському та Мукачівському прикордонних загонах для подальшої служби.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Закарпатської єпархії

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі