НА МОГИЛІ ОФІЦЕРА

Вишгородські гвардійці вшанували пам'ять першого столичного офіцера, який загинув на сході країни

 

19 червня вишгородські гвардійці поминали свого побратима лейтенанта Володимира Кравчука, який першим загинув на Донбасі, повідомляє Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України. Трагедія сталася 19 червня 2014 року, коли він разом зі своїми бойовими побратимами виконував службове завдання по звільненню від бойовиків міста Ямпіль, що на Донеччині. Того дня куля ворожого снайпера влучила гвардійцю в голову та грудну клітину. Нажаль поранення виявилися несуміжними з життям і серце героя перестало битися на полі бою.

23 серпня лейтенанту Володимиру Кравчуку виповнилося б 27 років. У Першій Президентській бригаді оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка він прослужив лише рік після випуску тоді ще з Харьківської академії внутрішніх військ МВС України.

До могили офіцера у Вишгороди зібралися побратими та родина. Поминальну молитву виголосив капелан прот. Тарас Кобевка. Капелан нагадав присутнім про ті великі жертви, які наш народ несе через окупаційні дії Росії.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».