НА МОГИЛАХ ГЕРОЇВ

Митрополит Іоан на Личаківському цвинтарі помолився за українських воїнів

 

30-ть років тому на православних соборах 20 жовтня 1989 у Львові та 5—6 червня 1990 у Києві оформилося УАПЦ, де вперше в історії українського православ'я було обрано патріарха — Мстислава Скрипника.

З нагоди цих подій - Третього відродження УАПЦ - на Личаківському кладовищі міста Львова Голова Синодального управління військового духовенства ПЦУ митрополит Іоан (Яременко) разом із усією повнотою Православної Церкви України на чолі з предстоятелем Блаженнійшим Епіфанієм вшанував полеглих полеглих захисників нашої Батьківщини.

Також за душі загиблих українських військових молились їхні родичі, військові побратими, можновладці та львів'яни. Предстоятель очолив Панахиду та взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника борцям за волю України.

Ми шануємо і згадуємо у своїх молитвах славних героїв, які відійшли у вічність, які мужньо боролися за територіальну цілісність нашої держави. Полеглі захисники зробили велику самопожертву – віддали своє життя заради рідної країни, заради своїх ближніх, адже як навчав Господь наш Ісус Христос: «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15: 13).

Предстоятель Православної Церкви України під час молитви за упокій душ хоробрих воїнів звернувся із вдячним словом до їхніх родин: «Ми віримо, що Господь дав їм нетлінний вінець за той подвиг, який вони звершили. За ту любов, яку вони проявили до Батьківщини, до своєї родини і до кожного із нас. Тому сьогодні ми всі схиляємо голови перед вами, славними батьками, які виховали справжніх патріотів, які не словом, а ділом і власним життям засвідчили, що вони мають ту найвищу любов, про яку сказав Сам Ісус Христос».

Тож нехай Господь упокоїть душі героїв у Царстві Небесному та дарує їм вічне життя. Продовжуємо вірити та молитися, що їхня жертва не була даремною, що справедливий мир з Божого благословення запанує в нашій країні.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами  pomisna.info 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.