На добрий настрій

Капелан відвідав солдатів на лікуванні у військовому госпіталі Одеси

 

У день свята Різдва Пресвятої Богородиці головний капелан регіонального управління військового духовенства "Південь" протоієрей Василь Вирозуб відвідав 411 Центральний клінічний госпіталь Департаменту охорони здоров'я МО України. 

Протоієрей Василь помолився разом з військовими до Пресвятої Богородиці та привітав військовослужбовців, котрі проходять лікування і реабілітацію в госпіталі із святом. Разом з капеланом провідати воїнів прийшли представники Асоціації Євангельських Християн Gideons International. Гості вручили бійцям кишенькові Євангелія з побажаннями скорішого одужання.

Днями раніше капелан відвідав побував у госпіталі разом з учнями 85-ої одеської школи, які прийшли привітати хлопців з Днем Миру. Капелан Вирозуб написав про це на своїй сторінці в соцмережі:

«Був приємно вражений учнями 85-ої одеської школи, які прийшли в 411 Центральний військовий госпіталь привітати хлопців з Днем Миру. Діти принесли гарні саморобки і необхідні речі, а саме головне - добрий настрій і слова подяки бійцям які лікуються у госпіталі після поранень на передовій».

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу