Музика в окопах

28 листопада військові капелани ЗСУ, котрі відбувають навчання в Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, зустрілися з авторами програми "Пісні війни" - ініціатором й координатором проекту Галиною Гузьо та воїном АТО Ігорем Шолтисом.

Проект "Пісні війни" розпочався 31 травня 2016 року. 14 жовтня цього року, до Дня української армії, вийшов перший диск програми із близько 15-ма дуетами солдатів та українських музикантів. 

Музичний проект «#ПісніВійни» показує зворотний бік медалі за відвагу. Він проливає світло софітів на тих, хто по-справжньому знає, як звучить війна, і кому вистачає таланту та натхнення вилити пережите на полі бою в піснях. Композиції нацгвардійців, льотчиків та «кіборгів», разом із якими співають відомі представники української сцени: Тарас Тополя («Антитіла»), Іван Леньо (Kozak System), Арсен Мірзоян, Сергій «Фома» Фоменко («Мандри»), Сергій Василюк («Тінь Сонця»), «Піккардійська Терція» та інші. Лише так голоси воїнів не загубиляться в інформаційному шумі, а, навпаки, зазвучать сильніше і будуть почутими кожним українцем.

Нагадаємо, 20 листопада в Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного розпочалися спільні навчання військових капеланів усіх конфесій України зі Збройними Силами України.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".