Музею бойової слави

22 червня 2017 року військовий священик міста Запоріжжя ієрей Андрій Фоменко взяв участь в урочистому відкритті Музею бойової слави 55-ї окремої артилерійської бригади. 

Священник окропив святою водою приміщення музею та відслужив молебень на початок доброї справи.

У церемонії урочистого відкриття музею взяли участь представники місцевої влади, волонтери, командування та особовий склад бригади.

Музей складається з двох частин: експозиції, присвяченої Другій світовій війні, та іншої експозиції, яка відображає участь військовослужбовців бригади у бойових діях на сході України. Серед експонатів – картини, військове спорядження, особисті речі та фотографії військовослужбовців різних поколінь, які служили в артилерійській бригаді.

Музей відкритий абсолютно для всіх жителів міста Запоріжжя, достатньо лише звернутись до бригади і попередити про своє бажання відвідати його.

Отець Андрій несе послух капелана у цій бригаді і займається душпастирською опікою командування та особового складу бригади. За невеликий період о. Андрій встиг обладнати невелику каплицю на території частини, де дислокується бригада артилеристів. Тепер кожен військовослужбовець має змогу посповідатись і причаститись, поспілкуватись зі священиком, помолитись за здоров’я рідних та близьких.

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Запорізької єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.