Молоді дипломати

1 грудня 2017 Перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату, настоятель Свято-Миколаївського Храму на Татарці прот. Тарас Мельник прийняв участь в урочистому відкритті IX конференція “Модель ООН: Сканді - 2017” “Співробітництво ООН з міжнародними інституціями заради дотримання Цілей Сталого Розвитку”, що традиційно проходять в Скандинавській гімназії Дарницького району м. Києва.

Це освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. Її учасники виступають у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.

Участь в моделюванні приймають учні 9-11 класів та студенти ВНЗ 1-2 курсів. Такі заходи проходять один раз на рік, тому мотивація учасників є надзвичайно висока Фактично, учасники моделювання це молоді українці, що з юного віку цікавляться питаннями дипломатії, міжнародними відносинами, шляхами та інструментами розвитку міжнародного права.

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату всеціло підтримує молодь в їх благих починаннях. Практичні навички відпрацьовані і отримані під час подібних заходів в майбутньому сформують відмінні кадри та уми, що будуть продовжувати розбудовувати українську державність.

  Як диплломатія, так і Модель ООН не має кордонів, і вже у 2008 році Скандинавська гімназія приєдналася до моделістського руху. Згідно з інформацією, представленою на сайті Представ-ництва Організації Об'єднаних націй, ми входимо до десяти найкращих Моделей ООН в Україні.

            Цілі конференції «Модель ООН: Сканді-2017»:

- розвивати широкий світогляд дітей, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу;

- формувати у делегатів лідерські, політичні, комунікативні та соціальні компетентності;

- підвищити обізнаність молоді щодо питань, які стоять на порядку денному;

- сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність школярів із світових проблем шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, міжнародних та дипломатичних організацій.

 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.