Молоде поповнення

У 9 полку оперативного призначення бійці осіннього призову склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочистий захід розпочався з виконання Державного гімну та винесення бойового прапору частини.

Далі до молодого поповнення звернувся тимчасово виконуючий обов’язки командира частини підполковник Андрій Бєляєв: «У цей урочистий день ви присягаєте не тільки залишатись вірними, але й боронити, захищати та піклуватись про нашу державу. Це справжній чоловічій вчинок. Тому я бажаю кожному військової наснаги, мужності, витримки та мирного неба над головою та домівками ваших близьких».

Після завершення ритуалу складання Присяги до присутніх звернувся капелан військової частини ієрей Віктор Ткач. Військовий священик освятив бійців полку та побажав їм Божого благословення. Після урочистого маршу до слова запросили солдата Миколу Янкового, який привітав своїх товаришів, та скориставшись нагодою освідчився у кохані своїй дівчині. Юлія була дуже вражена і звісно сказала «Так», а усі присутні гості привітали закохану пару бурхливими оплесками. Ще декілька хвилин стройовий плац частини переповнювався щирим щастям та радістю, а потім продовжився урочистий захід. По завершенню близькі та друзі бійців мали згоду особисто привітати свої захисників. «Це нереально круто! – поділився враженнями молодший брат солдата Андрія Гонтового – Така дисципліна, така стриманість, та напроти такі емоції! Це просто неповторно!».

Для гостей частини також приготували святковий концерт музичного гурту «3029», провели бесіду з батьками та друзями щодо умов проходження служби та відповіли на усі турбуючи їх питання. Після чого гвардійці пішли у своє перше звільнення в місто.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»