МОЛИТВА ЗА ВОЇНІВ

В Одесі капелани помолилися за українських воїнів, які полягли в боях захищаючи Україну

 

У День пам'яті та примирення, в каплиці на честь святого великомученика Пантелеймона при Одеському клінічному санаторію "Аркадія" Державної прикордонної служби України відбулася панахида за українськими воїнами, які полягли в боях захищаючи Україну.

Панахиду звершили голова регіонального управління військового духовенства "Південь", настоятель військового Свято-Троїцького храму Одеси протоієрей Василь Вирозуб, капелан Одеського клінічного санаторію "Аркадія" ДПСУ архімандрит Микита (Сировегін) та капелан Одеського клінічного госпіталю ДПСУ, настоятель храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія при Військовій академії м.Одеси протоієрей Степан Осадчук.

На панахиді були присутні настоятель храму святого Григорія Просвітителя Української єпархії Вірменської апостольської церкви м. Одеси священик Абгар Глчян, адміністрація санаторію, медичний персонал та військовослужбовці Державної прикордонної служби України.

Після панахиди військовий священик Василь Вирозуб зазначив, що 8 травня 1945-го року після шестирічної війни був встановлений довгоочікуваний мир в Європі, а у 2015 році Україна приєдналася до європейських країн у відзначенні Дня пам’яті та примирення.

- Ця нова для нас традиція жодним чином не підміняє, а доповнює і посилює звичне державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. І ми сьогодні зібралися, щоб молитовно вшанувати пам'ять воїнів, які ціною свого життя відстоювали мир в Україні, - сказав капелан.

Також капелан Василь Вирозуб передав для санаторної установи копію Томосу про незалежність Української Церкви, побажав усім присутнім міцного здоров’я, Божого благословення у благих справах, професійних успіхів та нових досягнень на службі.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.