МОЛИТВА ЗА ГЕРОЯ

У Михайлівському соборі молились за полеглого прикордонника Вячеслава Семенова

 

Сьогодні Михайлівському Золотоверхому соборі Києва відбулось поминання полеглого військовослужбовця Державної прикордонної служби України капітана В’ячеслава Семенова.

Заступник голови СУВД по роботі із ДПСУ протоієрей Михайло Предко разом із капеланами ДПСУ звершили молитву за полеглим прикордонником капітаном Вячеславом Семеновим, який 17 лютого 2015 року віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Тоді у справжньому пеклі війни ворог вдарив із артилерії. Вячеслав Семенов разом із Олександром Степаницьким потрапили під ворожий обстріл. Від осколкових поранень, що пробили пластину бронежилету, Вячеслав помер через кілька хвилин.

“Він був справжнім командиром, котрий не покидав нас у важку хвилину. Дуже переймався долею України…”, - згадують військові побратими.

Помолитись за спокій душі В’ячеслава до Золотоверхого собору прийшли прийшли мати, син, батько і дружина, а також його побратими.

Звертаючись до присутніх на поминанні, капелан Михайло Предко наголосив як сильно Вячеслав любив Україну, бо віддав найдорожче що у нього було - життя.

В’ячеслава Семенова нагороджено високими державними нагородами: орденом Богдана Хмельницького та Золотою Зіркою Героя України (посмертно).

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату