Молитва з прикордонниками

Для 51 строковика-прикордонника Білгород-Дністровського загону прийшла пора покинути стіни військової частини. 

17 листопада довгоочікуваний момент настав - військова служба закінчилася, але зелений берет і прикордонна уніформа поїде з кожним з них додому і буде нагадувати про службу на кордоні.

Командування і персонал загону подякували солдатам за сумлінну службу, а військовий капелан протоієрей Іоанн Гуменюк, вже традиційно, благословив хлопців на подальше цивільне життя, побажав їм мудрості, сили волі і впевненості в собі.

 

 

 

 

20 листопада військовий капелан протоієрей Іоанн Гуменюк побував на українсько-молдовському кордоні у селі Малоярославець Тарутинського району Одеської області, де взяв участь в урочистому заході з нагоди відкриття нового відділу прикордонної служби «Малоярославець» Білгород-Дністровського загону.

У церемонії відкриття взяли участь Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал, керівництво Одеської області, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Сергій Косік та представники місцевих органів влади.

Перед початком офіційної частини протоієрей Іоан Гуменюк освятив сучасний центр управління, навчальні класи, місця для відпочинку персоналу, а також автомобільну та спеціальноу техніку. 

На початку відкриття відділу Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал, разом з усіма присутніми, хвилиною мовчання вшанували пам’ять прикордонників, які загинули захищаючи Україну в зоні проведення АТО.

А по завершенню урочистої частини та перерізання символічної стрічки усі присутні мали змогу оглянути приміщення підрозділу та виставку зброї, техніки й засобів охорони кордону.

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Одеської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.