Молитва з прикордонниками

Для 51 строковика-прикордонника Білгород-Дністровського загону прийшла пора покинути стіни військової частини. 

17 листопада довгоочікуваний момент настав - військова служба закінчилася, але зелений берет і прикордонна уніформа поїде з кожним з них додому і буде нагадувати про службу на кордоні.

Командування і персонал загону подякували солдатам за сумлінну службу, а військовий капелан протоієрей Іоанн Гуменюк, вже традиційно, благословив хлопців на подальше цивільне життя, побажав їм мудрості, сили волі і впевненості в собі.

 

 

 

 

20 листопада військовий капелан протоієрей Іоанн Гуменюк побував на українсько-молдовському кордоні у селі Малоярославець Тарутинського району Одеської області, де взяв участь в урочистому заході з нагоди відкриття нового відділу прикордонної служби «Малоярославець» Білгород-Дністровського загону.

У церемонії відкриття взяли участь Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал, керівництво Одеської області, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Сергій Косік та представники місцевих органів влади.

Перед початком офіційної частини протоієрей Іоан Гуменюк освятив сучасний центр управління, навчальні класи, місця для відпочинку персоналу, а також автомобільну та спеціальноу техніку. 

На початку відкриття відділу Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал, разом з усіма присутніми, хвилиною мовчання вшанували пам’ять прикордонників, які загинули захищаючи Україну в зоні проведення АТО.

А по завершенню урочистої частини та перерізання символічної стрічки усі присутні мали змогу оглянути приміщення підрозділу та виставку зброї, техніки й засобів охорони кордону.

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Одеської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації