МОЛИТВА ВІРИ

Капелани здійснили таїнство Соборування прикордонників

 

У Бортничах на Київщині капелани Православної Церкви України звершили таїнство Соборування. Саме таїнство було здійснене у каплиці на честь святого Георгія Переможця на прохання військовослужбовців Окремої комендатури охорони і забезпечення.

– Таїнство Маслосвяття, або Соборування, як і всі інші таїнства має Біблійне походження. У посланні апостола Якова читаємо: «Чи хворіє хто з вас, нехай покличе пресвітерів Церкви, і нехай помоляться над ним, помазавши його єлеєм в ім’я Господнє. І молитва віри зцілить недужого, і Господь його підійме, і якщо він гріхи вчинив, простяться йому» (Як. 5:14-15) - пояснює настоятель каплички військовий священик Олександр Хоменко.

Молилися за здоров'я військовослужбовців Головний капелан ДПСУ священик Михаїл Предко, капелан Окремої комендатури охорони і забезпечення священик Олександр Хоменко, капелан Головного військово-медичного клінічного центру священик Андрій Горощук та капелан Юрій Парфанюк.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»